leilo, 36 jaar, Hetero, uit Aalst

Ik ben alweer een tijdje single, maar wel goed, gezellig en actief omringd. Ik hoop via deze weg opnieuw mijn wereldje weer wat meer open te trekken … een spontaan verrassend gesprek, nog eens kunnen ‘spelen’, op ‘avontuur’ in het groen, een soulmate of een nieuwe vriendschap zijn altijd mooi meegenomen …

Ervaren en op zoek naar sexpartner in bed. Vlaamse en Nederlandse mannen. Maakt niet uit. Heerlijk geil. Gek op erotische sexspelletjes en natuurlijk pijpen, neuken en nog veel meer …. Stuur me een berichtje hier.

Geslacht: Vrouw, Hetero
Leeftijd: 36
Komt uit: Belgiƫ, Oost-Vlaanderen
Woonplaats: Aalst

Iets over mezelf:
Relatiestatus: Single
Lengte: 182.00
Postuur: Normaal
Kleur haar: Blond
Kleur ogen: Grijs

Mijn gevoelige plekjes:
Mijn kutje is: Kaal
Lesbische ervaring: –
Favoriete speeltjes:

Ik zoek:

In bed hou ik van: Langzaam en rustig

Wat ik in jou zoek:
Lief, aardig, respect, eerlijk, geduldig

Mijn sexvoorkeuren:
Gepassioneerde seks